Yozgat Bozok Üniversitesi

FAKÜLTEMİZ KOMİSYONLARI

Tablo 1: Bölüm Başkanları ve Bölüm Başkan Yardımcıları

S.No

Bölüm, Görev

Ünvanı, Adı Soyadı

1

Hemşirelik Bölümü Başkanı

Prof. Dr. Sevinç POLAT

2

Hemşirelik Bölümü Başkanı Yardımcısı

Dr. Öğr. Üyesi Gülay YILMAZ

3

Hemşirelik Bölümü Başkanı Yardımcısı

Dr. Öğr. Üyesi Gökçen AYDIN AKBUĞA

4

Ebelik Bölümü Başkanı

Dr. Öğr. Üyesi Rukiye HÖBEK AKARSU

5

Ebelik Bölümü Başkanı Yardımcısı

 

6

Çocuk Gelişimi Bölümü Başkanı

Dr. Öğr. Üyesi Şenay ARAS DOĞAN

7

Çocuk Gelişimi Bölümü Başkanı Yardımcısı

 

8

Acil Yardım ve Afet Yönetimi Bölümü Başkanı

Doç. Dr. Meral EKİM

9

Acil Yardım ve Afet Yönetimi Bölümü Başkanı Yardımcısı

Dr. Öğr. Üyesi Esin CERİT

10

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Başkanı

Dr. Öğr. Üyesi Betül KUŞ

11

Sağlık Yönetimi Bölümü Başkanı

Dr. Öğr. Üyesi Selda YÜZER ALSAÇ

12

Beslenme ve Diyetetik Bölümü Başkanı

Dr. Öğr. Üyesi Esin CERİT

13

Sosyal Hizmet Bölümü Başkanı

Dr. Öğr. Üyesi Figen ALP YILMAZ

 

 

Tablo 2: Hemşirelik Bölümü Anabilim Dalı Başkanlıkları

S.No

Bölüm

Anabilim Dalı

Ünvanı, Adı Soyadı

1

Hemşirelik

Hemşirelik Esasları

Dr. Öğr. Üyesi Betül KUŞ

2

Hemşirelik

İç Hastalıkları Hemşireliği

Dr. Öğr. Gör. Aydan Eda URVAYLIOĞLU

3

Hemşirelik

Cerrahi Hastalıkları Hemşireliği

Dr. Öğr. Üyesi Gökçen AYDIN AKBUĞA

4

Hemşirelik

Doğum-Kadın Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği

Dr. Öğr. Üyesi Figen ALP YILMAZ

5

Hemşirelik

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği

Dr. Öğr. Üyesi Selda YÜZER ALSAÇ

6

Hemşirelik

Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği

Dr. Öğr. Üyesi Gülay YILMAZ

7

Hemşirelik

Halk Sağlığı Hemşireliği

Dr. Öğr. Üyesi Tuğba UZUNÇAKMAK

 

 

 

 

2020-2022 EĞİTİM – ÖĞRETİM YILI KOMİSYONLARI

Kantin Değerlendirme Komisyonu

Öğr. Gör. Aydan DOĞAN

Dr. Öğr. Gör. Aydan Eda URVAYLIOĞLU

Fakülte Sekreteri

 

Yemekhane Komisyonu*

Fatih YILMAZER

Ertuğrul SARIÇAM

Yılmaz DÜNDAR

*Rektörlük ve SKS Daire Başkanlığı’ndan gelen halidir.

 

Fakülte WEB Sitesi Komisyonu

Dr. Öğr. Üyesi Gülay YILMAZ

Öğr. Gör. Aydan DOĞAN

Arş. Gör. Hacer DEMİRKOL

Arş. Gör. Seher DÖNER

Arş. Gör. Habibullah AKINCI

 

Hemşirelik Bölümü Sınıf Koordinatörleri

Sınıf

Dr. Öğr. Üyesi Betül KUŞ

1. sınıf

Arş. Gör. Aybike BAHÇELİ

1. sınıf

Dr. Öğr. Gör. Aydan Eda URVAYLIOĞLU

2. sınıf

Dr. Öğr. Üyesi Gökçen AYDIN AKBUĞA

2. sınıf

Öğr. Gör. Özlem ŞAHİN AKBOĞA

3. sınıf

Dr. Arş. Gör. Sevim ÇİMKE

3. sınıf

Öğr. Gör. Aydan DOĞAN

4. sınıf

Dr. Öğr. Üyesi Tuğba UZUNÇAKMAK

4. sınıf

Yedekler

 

Arş. Gör. Hacer DEMİRKOL

1. sınıf

Arş. Gör. Seher DÖNER

2. sınıf

Arş. Gör. Gülay ÖZTAŞ SARI

3. sınıf

Arş. Gör. Şeyma Nur HEPOKUR

4. sınıf

 

Ebelik Bölümü Sınıf Koordinatörleri

Sınıf

Dr. Öğr. Üyesi Rukiye HÖBEK AKARSU

1. sınıf

Dr. Öğr. Üyesi Yurdagül GÜNAYDIN

2. sınıf

Dr. Öğr. Üyesi Arzu KUL UÇTU

3. sınıf

Öğr. Gör. Yeter ŞENER

4. sınıf

Yedekler

 

Dr. Öğr. Üyesi Esin CERİT

1. sınıf

Arş. Gör. Şeyma Nur HEPOKUR

2. sınıf

Arş. Gör. Gülay ÖZTAŞ SARI

3. sınıf

Arş. Gör. Hacer DEMİRKOL

4. sınıf

 

Çocuk Gelişimi Bölümü Sınıf Koordinatörleri

Sınıf

Dr. Öğr. Üyesi Ayşe ŞENER TAPLAK

1. sınıf

Dr. Öğr. Üyesi Funda TOSUN GÜLEROĞLU

2. sınıf

Dr. Öğr. Üyesi Şenay ARAS DOĞAN

3. sınıf

Yedekler

 

Dr. Öğr. Üyesi Selda YÜZER ALSAÇ

1. sınıf

Arş. Gör. Gülay ÖZTAŞ SARI

2. sınıf

Dr. Arş. Gör. Sevim ÇİMKE

3. sınıf

 

ERASMUS-FARABİ-MEVLANA Koordinatörleri

Bölüm

Dr. Öğr. Üyesi Gülay YILMAZ

Hemşirelik

Dr. Öğr. Üyesi Gökçen AYDIN AKBUĞA

(Yedek)

Dr. Öğr. Üyesi Şenay ARAS DOĞAN

Çocuk Gelişimi

Dr. Öğr. Üyesi Funda TOSUN GÜLEROĞLU

(Yedek)

Dr. Öğr. Üyesi Yurdagül GÜNAYDIN

Ebelik

Dr. Öğr. Üyesi Arzu KUL UÇTU

(Yedek)

 

Satın Alma, Bağış, İhale ve Teknik Şartname Komisyonu

Doç. Dr. Meral EKİM

Dr. Öğr. Üyesi Betül KUŞ

Dr. Öğr. Üyesi Esin CERİT

Dr. Öğr. Üyesi Şenay ARAS DOĞAN

Dr. Öğr. Üyesi Yurdagül GÜNAYDIN

Öğr. Gör. Yeter ŞENER

Arş. Gör. Aybike BAHÇELİ

Fakülte Sekreteri

Yedekler

Dr. Öğr. Üyesi Rukiye HÖBEK AKARSU

Dr. Öğr. Üyesi Figen ALP YILMAZ

Dr. Öğr. Üyesi Arzu KUL UÇTU

Dr. Öğr. Üyesi Ayşe ŞENER TAPLAK

 

BOLOGNA, Ders Katalog ve OBİSİS Komisyonu

Dr. Öğr. Üyesi Ayşe ŞENER TAPLAK

Dr. Öğr. Üyesi Gökçen AYDIN AKBUĞA

Dr. Öğr. Üyesi Şenay ARAS DOĞAN

Dr. Öğr. Üyesi Arzu KUL UÇTU

Dr. Öğr. Üyesi Esin CERİT

Öğr. Gör. Dr. Aydan Eda URVAYLIOĞLU

Öğr. Gör. Eylem YALMAN

Öğr. Gör. Yeter ŞENER

Yedekler

Dr. Öğr. Üyesi Funda TOSUN GÜLEROĞLU

Dr. Öğr. Üyesi Yurdagül GÜNAYDIN

Öğr. Gör. Özlem ŞAHİN AKBOĞA

Arş. Gör. Seher DÖNER

Kalite Yönetim Sistemi Komisyonu

Dr. Öğr. Üyesi Gülay YILMAZ

Dr. Öğr. Üyesi Şenay ARAS DOĞAN

Dr. Öğr. Üyesi Betül KUŞ

Dr. Öğr. Üyesi Arzu KUL UÇTU

Dr. Arş. Gör. Sevim ÇİMKE

Arş. Gör. Aybike BAHÇELİ

Fakülte Sekreteri

Yedekler

Dr. Öğr. Üyesi Rukiye HÖBEK AKARSU

Dr. Öğr. Üyesi Tuğba UZUNÇAKMAK

Öğr. Gör. Eylem YALMAN

 

Atama-Yükseltme ve Kriter Tetkik Komisyonu

Dr. Öğr. Üyesi Gülay YILMAZ

Dr. Öğr. Üyesi Rukiye HÖBEK AKARSU

Dr. Öğr. Üyesi Yurdagül GÜNAYDIN

Dr. Öğr. Üyesi Tuğba UZUNÇAKMAK

Dr. Öğr. Üyesi Esin CERİT

Yedekler

Dr. Öğr. Üyesi Figen ALP YILMAZ

Dr. Öğr. Üyesi Selda YÜZER ALSAÇ

Dr. Öğr. Üyesi Arzu KUL UÇTU

Dr. Öğr. Üyesi Funda TOSUN GÜLEROĞLU

 

Engelsiz Birim Sorumlusu

Öğr. Gör. Aydan DOĞAN

 

Hemşirelik Bölümü

Yatay-Dikey Geçiş ve Muafiyet Komisyonu

Not Tetkik ve Mezuniyet Komisyonu

Dr. Öğr. Üyesi Gökçen AYDIN AKBUĞA

Dr. Öğr. Üyesi Gökçen AYDIN AKBUĞA

Dr. Öğr. Üyesi Figen ALP YILMAZ

Dr. Öğr. Üyesi Tuğba UZUNÇAKMAK

Dr. Öğr. Üyesi Selda YÜZER ALSAÇ

Öğr. Gör. Eylem YALMAN

Dr. Öğr. Üyesi Betül KUŞ

Öğr. Gör. Aydan DOĞAN

Dr. Öğr. Gör. Aydan Eda URVAYLIOĞLU

Öğr. Gör. Özlem ŞAHİN AKBOĞA

Yedekler

Dr. Öğr. Üyesi Tuğba UZUNÇAKMAK

Dr. Öğr. Üyesi Betül KUŞ

Öğr. Gör. Aydan DOĞAN

Dr. Öğr. Gör. Aydan Eda URVAYLIOĞLU

Öğr. Gör. Özlem ŞAHİN AKBOĞA

Arş. Gör. Hacer DEMİRKOL

Arş. Gör. Hacer DEMİRKOL

Arş. Gör. Şeyma Nur HEPOKUR

 

 

 

 

Ebelik Bölümü

Yatay-Dikey Geçiş ve Muafiyet Komisyonu

Not Tetkik ve Mezuniyet Komisyonu

Dr. Öğr. Üyesi Rukiye HÖBEK AKARSU

Dr. Öğr. Üyesi Rukiye HÖBEK AKARSU

Dr. Öğr. Üyesi Arzu KUL UÇTU

Dr. Öğr. Üyesi Arzu KUL UÇTU

Dr. Öğr. Üyesi Yurdagül GÜNAYDIN

Dr. Öğr. Üyesi Yurdagül GÜNAYDIN

Dr. Öğr. Üyesi Figen ALP YILMAZ

Dr. Öğr. Üyesi Figen ALP YILMAZ

Öğr. Gör. Yeter ŞENER

Öğr. Gör. Yeter ŞENER

Yedekler

 

Öğr. Gör. Eylem YALMAN

Öğr. Gör. Eylem YALMAN

Arş. Gör. Aybike BAHÇELİ

Arş. Gör. Aybike BAHÇELİ

Arş. Gör. Seher DÖNER

Arş. Gör. Seher DÖNER

 

Çocuk Gelişimi Bölümü

Yatay-Dikey Geçiş ve Muafiyet Komisyonu

Not Tetkik ve Mezuniyet Komisyonu

Dr. Öğr. Üyesi Şenay ARAS DOĞAN

Dr. Öğr. Üyesi Şenay ARAS DOĞAN

Dr. Öğr. Üyesi Ayşe ŞENER TAPLAK

Dr. Öğr. Üyesi Ayşe ŞENER TAPLAK

Dr. Öğr. Üyesi Funda TOSUN GÜLEROĞLU

Dr. Öğr. Üyesi Funda TOSUN GÜLEROĞLU

Dr. Öğr. Üyesi Selda YÜZER ALSAÇ

Dr. Öğr. Üyesi Selda YÜZER ALSAÇ

Dr. Öğr. Üyesi Esin CERİT

Dr. Öğr. Üyesi Esin CERİT

Yedekler

Yedekler

Öğr. Gör. Özlem ŞAHİN AKBOĞA

Dr. Öğr. Üyesi Tuğba UZUNÇAKMAK

Dr. Arş. Gör. Sevim ÇİMKE

Dr. Arş. Gör. Sevim ÇİMKE

Arş. Gör. Gülay ÖZTAŞ SARI

Arş. Gör. Gülay ÖZTAŞ SARI

Arş. Gör. Şeyma Nur HEPOKUR

Arş. Gör. Şeyma Nur HEPOKUR

 

Bağımlılık İle Mücadele Komisyonu

Dr. Öğr. Üyesi Gülay YILMAZ

Dr. Öğr. Üyesi Tuğba UZUNÇAKMAK

Dr. Öğr. Üyesi Esin CERİT

Öğr. Gör. Aydan DOĞAN

Arş. Gör. Hacer DEMİRKOL

Arş. Gör. Şeyma Nur HEPOKUR

Arş. Gör. Seher DÖNER

 

Arşiv Düzenleme ve Değerlendirme Komisyonu

Arş. Gör. Habibullah AKINCI

Arş. Gör. Şeyma Nur HEPOKUR

Arş. Gör. Seher DÖNER

Arş. Gör. Gülay ÖZTAŞ SARI

Fakülte Sekreteri

 

Akademik Teşvik Komisyonu 

Gör. Tar. 13.01.2021-13.01.2023

Unvan

Adı Soyadı

Bölüm

Dr. Öğr. Üyesi

Figen ALP YILMAZ

Hemşirelik

Dr. Öğr. Üyesi

Tuğba UZUNÇAKMAK

Hemşirelik

Dr. Öğr. Üyesi

Selda YÜZER ALSAÇ

Hemşirelik

Unvan

Adı Soyadı

Bölüm

Dr. Öğr. Üyesi

Şenay ARAS DOĞAN

Çocuk Gelişmi

Dr. Öğr. Üyesi

Funda TOSUN GÜLEROĞLU

Çocuk Gelişmi

Dr. Öğr. Üyesi

Sevim ÇİMKE

Çocuk Gelişmi

Unvan

Adı Soyadı

Bölüm

Dr. Öğr. Üyesi

Rukiye HÖBEK AKARSU

Ebelik

Dr. Öğr. Üyesi

Yurdağül GÜNAYDIN

Ebelik

Öğr. Gör.

Yeter ŞENER

Ebelik